We found 0 results. View results
Your search results

Які бувають види знижок при покупці новобудови

20.11.2023

На ринку новобудов з великими знижками зазвичай пропонуються ті квартири, які мають менший попит. Причиною може бути не дуже вдале планування, вікна на північний бік, розташування у кутових секціях чи низьких поверхах. Буває, що на розпродаж потрапляють і популярні пропозиції.
Знижки можна поділити на 3 основні види. Це:

  • початкові ціни старту продажів;
  • індивідуальні умови покупки;
  • сезонні знижки.

Кожен забудовник має свою політику продажів. Деякі взагалі не використовують сезонні знижки та користуються лише індивідуальними умовами. Деякі залучають клієнтів постійними акціями та розпродажами, але в решті періоду ціни трохи завищені. Щоб зрозуміти де знижка, а де маркетинг потрібно аналізувати самого забудовника.

Квартири на старті продажу
Купуючи квартиру на старті продажів, ви отримуєте максимальну знижку. Розмір такої знижки у деяких забудовників сягає 20-30% від ціни, яка буде при закінченні будівництва. Але не всі забудовники ставлять найдешевшу ціну на першому етапі будівництва. Іноді навіть буває вигідно купити квартиру вже у готовому будинку.
Також існують умовні знижки, коли ціна змінюється від поверху та розташування вікон. Як правило, чим вищий поверх, тим дорожче коштуватиме квартира. Дізнайтеся у консультанта чи однакові ціни на різних поверхах і чи залежить ціна від виду з вікон. Таким чином можна отримати умовну знижку, вибравши поверх нижче.Індивідуальні умови покупки
Індивідуальними умовами купівлі називають торги та переговори з відділом продажів забудовника. Деякі компанії взагалі не розглядають знижки, а деякі можуть поступитися при виконанні певних умов, наприклад, купівля кількох квартир або цілого поверху, якщо ви купуєте не першу квартиру цього забудовника, якщо вносите перший внесок і сплачуєте залишок в найближчі місяці і т.д.
Хорошим варіантом буде знайти партнерів забудовника та спробувати домовитися про знижку та індивідуальні умови від забудовника через них.

Сезонні знижки та акції
Забудовники часто пропонують знижки. Їх розмір може сягати 10% і від. Знижки можуть бути на умови розстрочки, на ціну квадратного метра, забудовник може подарувати щось із побутової техніки чи сертифікати. Акції відбуваються зазвичай на свята, Новий рік, 8 березня, травневі свята, значні дати для забудовника. Щоб потрапити на знижку, стежте за новинами компанії. Але слід пам’ятати, що вищі знижки, тим ретельніше потрібно перевірити забудовника і переконатися в його чесності.
Щоб вигідно купити квартиру, потрібно уважно вивчити пропозиції забудовників, порівняти ціни на однакові планування на різних поверхах та уважно стежити за акціями. Найбільші знижки найчастіше пропонують на старті продажу та при 100% оплаті.
Якою б вигідною не була запропонована забудовником знижка, пам’ятайте, що навіть акційна ціна квадратного метра не може бути нижчою від опосередкованої вартості.

Compare Listings