We found 0 results. View results
Your search results

Переваги, які отримує продавець під час підписання ексклюзивного договору

  1. Продавець отримує гнучку та ефективну схему реклами.

Є напрацьовані методики рекламування нерухомості: зовнішня реклама, виготовлення, розклеювання та роздача інформаційних листівок, розміщення інформації в Інтернеті, оповіщення про це зацікавлених осіб тощо.

Такі великі витрати грошей на рекламу, часу та сил на вивчення ситуації можливі лише якщо агентство впевнене, що Ви співпрацюєте тільки з ним. Завершіть ексклюзив і Ви отримаєте максимально ефективну рекламу.

  1. Продавець економить час і скорочує кількість непотрібного спілкування.

Доручивши продаж професійному агенту, Ви заощаджуєте час, зменшуєте кількість марних дзвінків і збільшуєте шанси продати свою нерухомість.

Усі дзвінки клієнтів з реклами будуть на телефон агента.

Звертаючись особисто в багато агентств сьогодні, Ви даремно витрачаєте свій час, пояснюючи і розповідаючи безлічі агентів одну й ту саму інформацію.

  1. Реальна оцінка квартири.

Для того, щоб у мінімальні терміни продати нерухомість за максимальну ціну, потрібно зробити певний обсяг роботи з її оцінки, аналізу аналогів, вивчення попиту ринку. Такий обсяг роботи (з витратами коштів агентства та особистого часу агентів) можна проводити лише за ексклюзивними варіантами.

  1. Захист правових інтересів продавця.

Саме після укладання договору Ви одразу стаєте клієнтом АН «Оксаген», який має право на будь-які безкоштовні консультації, пов’язані з продажем нерухомості (юридичні, економічні, маркетингові тощо) та захист своїх інтересів групою АН «Оксаген».

Багаторівневий контроль проходження угоди – реальна необхідність. Більшість угод ми здійснюємо за рекомендацією та цінуємо свою репутацію.

  1. Продавець має можливість продати об’єкт за максимальною ціною.

Покупець сприймає ексклюзивні об’єкти як перевірені і чисті, і готовий платити за такі об’єкти більше.

Фірма витрачає додаткові кошти для попередньої перевірки ексклюзивних варіантів. Також, знаючи, що об’єкт перевірено, інші агенти найчастіше пропонують своїм покупцям такий об’єкт.

  1. У продавця є можливість отримувати професійного досвідченого агента.

У м. Миколаїв склався м’який стиль обслуговування клієнтів ріелторських фірм. Якщо клієнт відмовляється від ексклюзивного договору, то йому не нав’язуватимуть таку форму роботи, і не будуть говорити, що з ним не працюватимуть. Але після цього часто люди дивуються, чому від агента немає дзвінків, і чому агент приділяє так мало уваги продажу цього об’єкта.

  1. Захист продавця від криміналу і непрофесіоналізму.

Даючи інформацію в багато агентств, Ви не зможете навіть зрозуміти, чи відбувся витік інформації з вини одного з безлічі агентств, в яких Ви виставили свою квартиру; чи то один із покупців вирішив придбати її шляхом махінацій.

Якщо Ви укладаєте ексклюзивний договір з АН «Oksagen», всі ресурси нашого агентства будуть спрямовані на дотримання Ваших інтересів.

Compare Listings