We found 0 results. View results
Your search results

Допомога з комунальних питань

МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ – допомога з отриманням довідки про не заборгованість, перевірка придатності лічильника води, заміна старого на новий лічильник, перевірка в лабораторії нового лічильника у разі потреби, підключення нового абонента до загальноміської системи, тех. умови, оплата заборгованості та багато іншого.
МИКОЛАЇВГАЗ – допомога з отриманням довідки про не заборгованість, перевірка придатності лічильника через позаплановий вихід техніка на адресу абонента, прискорена заміна старого на новий лічильник, можливий запис у книжці про не заборгованість, якщо немає коштів для повної перевірки та заміни лічильника, оплата заборгованості та багато іншого інше.
ОКП  МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО, ТЕЦ – допомога з отриманням довідки про не заборгованість, у разі необхідності, візьмемо акт з водоканалу про демонтаж лічильника гарячої води до 10 років давності з моменту зняття лічильника гарячої води, візьмемо довідку для зняття субсидії, запит для зняття субсидії, оплата заборгованості без вашої участі.
МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО – отримання акта виконаних робіт згідно з останнім виходом техніка на адресу абонента, організація підключення абонента за несплату до мережі, вихід контролера для перевірки лічильника на предмет придатності, а також виявлення слідів самовільного підключення та багато іншого.

Звертаючись до Агентства нерухомості, ви отримуєте комфортне обслуговування і позбавляєте себе витрат нашої бюрократичної системи та головного болю.

Compare Listings