We found 0 results. View results
Your search results

Кредитування нерухомості в Миколаєві

Далеко не у кожного є можливість отримати у спадок або як подарунок квартиру. Стати власником свого куточка мріє кожен. Але фінансові умови часто не відповідають бажаним і купити квартиру відразу можуть одиниці. Щоб не чекати на кілька десятків років, коли з’явиться можливість накопичити потрібну суму, можна скористатися іпотекою.

Іпотечне кредитування – це кредит, який видається банком під заставу нерухомості. Тобто іпотечний кредит означає, що ви берете у банку гроші під відсоток (кредит), а гарантією того, що ви повернете ці гроші, стає запорука вашого нерухомого майна: будинки, квартири, земельної ділянки.

Також ви можете закласти нерухомість, яка вам вже належить, і взяти у банку гроші на нову квартиру або будинок. Більше того, взяти іпотечний кредит можна не тільки на купівлю житла, але і на його ремонт, будівництво та інші цілі.

Крім того, іпотечний кредит дає можливість купити нерухомості більшої площі або кращої якості, ніж з використанням тільки особистих заощаджень. Також іпотека розтягує великі витрати, як придбання квартири, на тривалий час. Наше агентство нерухомості «Оксаген» надає допомогу у кредитуванні нерухомості! Ми маємо можливість допомагати нашим клієнтам отримати кредит практично будь-якої нерухомості.

Іпотечне кредитування надає позичальнику практично повні права власника, це прописка, право здійснити ремонт, внесення змін за власним бажанням. Обмеженням є те, що до повної виплати не можна здійснювати угоди з нерухомістю, продати або подарувати об’єкт, який не погодив це рішення з банком. Банк не має права вносити зміни до договору, а також не має права відібрати об’єкт без вагомих причин.

Співробітники АН «Оксаген» готові допомогти вам у роз’ясненні нюансів оформлення угоди, супроводженні протягом усього взаємодії з банком. Ви маєте реальну можливість купити квартиру або покращити свої житлові умови за доступними цінами та на вигідних умовах. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань іпотечної програми та допоможуть придбати житло своєї мрії на зручних умовах!

Як взяти іпотечний кредит у Миколаєві?

Вперше термін «іпотека» почав використовувати греки і пов’язувався з відповідальністю боржника перед кредитором за певні земельні володіння. І тому особливим чином оформлялися зобов’язання, а кордон земельної території позичальника позначалася стовпом, напис у якому йшлося, що це власність є забезпеченням претензій кредитора у вигляді встановленої суми. Такий стовп мав назву «іпотека» (з грец. Hypotheka – опора, підставка), і на ньому відзначалися боргові зобов’язання власника землі. У наш час «іпотечний кредит» або «іпотека» означає позику коштів під заставу нерухомості.

Умови іпотеки у Миколаєві

Якщо Ви вирішили здійснити купівлю житла за допомогою іпотечного кредитування, то забезпеченням кредиту виступатиме придбана квартира, яка стає безпосередньою власністю позичальника, але залишається запорукою банку поки кредит не буде повністю виплачений. При цьому квартиру можна шукати самому або за допомогою агентства нерухомості.

Стандартна схема кредитування

 1. Кредит видається на суму до 85% від оцінної вартості нерухомості, що купується.
 2. Відсоткова ставка може бути від 7% до 12,99% річних, залежно від того, яку програму іпотечного кредитування клієнт вибере. Кредити видаються лише у гривні.
 3. Кредит видається від 10 до 20 років з можливістю як частково дострокового, так і повного дострокового погашення кредиту на будь-якому терміні кредитного договору без штрафних санкцій та додаткових комісій банку.
 4. Витрати оформлення індивідуальні кожному за банку.
 5. Графік погашення кредиту – стандартний графік чи ануїтет.

Необхідні для надання документів:

 1. Паспорт, ІПН позичальника.
 2. Паспорт, ІПН чоловіка/ги позичальника.
 3. Свідоцтво про шлюб/розлучення.
 4. Свідоцтво про народження дитини (до 18 років)
 5. Довідка про доходи з місця роботи протягом останніх 6 міс. позичальника та чоловіка/ги позичальника.

Можливі документи, що додатково запитуються з боку банку при аналізі позичальника.

По нерухомості:

 1. Правовстановлюючі документи.
 2. Технічна документація на квартиру.
 3. Паспорт, ІПН власника/ів квартири.

Придбана таким чином нерухомість може бути придбана тільки 1 (!) Повнолітнім людиною віком 18-60 років (деякі банки верхній поріг віку варіюють). Жодних дітей (для яких потрібна прописка в іншому місці) або батьків-пенсіонерів. Місце попередньої прописки абсолютно не відіграє ролі, тому про дискримінацію іногородніх не йдеться.

Переваги іпотечного кредиту в Миколаєві

Відразу після покупки нерухомість стає Вашою власністю. Вона купується на Ваше ім’я, проходить реєстрацію в БТІ також на Ваше ім’я, тому Ви маєте повне право власності. Банк класифікує її лише як заставу. Це не дає Вам право на її відчуження будь-яким способом, але Ви можете повноцінно користуватися ним, проводити ремонт (без перепланування) або здавати в оренду (тільки за згодою банку). Також банк може дозволити продати нерухомість, якщо виникла потреба. У цьому випадку майбутньому покупцю потрібно погасити залишок за наявним кредитом, а потім купувати. Найчастіше така процедура проводиться в 1 день, не завдаючи незручностей покупцю.

Окрім іншого, іпотечний кредит дає можливість здійснити покупку нерухомості більшої площі або кращої якості, ніж з використанням лише особистих заощаджень. Також іпотека розтягує великі витрати, як придбання квартири, на тривалий час (5 років і більше).

Враховуючи досить високе та постійне зростання цін на житлоплощу, найвигідніше брати нерухомість у кредит. В цьому випадку Вами буде отримано додаткову гарантію прозорості угоди з нерухомістю. А всі документи неодноразово будуть перевірені банком, агентством нерухомості та страховою компанією.

Щодо відсоткових ставок з іпотеки в Миколаєві, то довгі роки Українські банки дотримуються однієї закономірності. З настанням осені ставки незначно підвищуються незалежно від їхнього зниження протягом поточного року. Тому взяти іпотеку набагато вигідніше на початку календарного року, оскільки вересень-жовтень знаменують початок його закриття. У цьому з’являється дефіцит ресурсів, що й призводить до кореляції ставок.

Також варто зазначити, що саме восени банками залучається більшість депозитів і проводяться акції до закінчення року. Тому підвищення вартості ресурсів, що залучаються, має відображення на вартості розміщуваних, а саме на кредитах, в числі яких і іпотека.

Compare Listings