Oksagen

Ми дбаємо про ваше майбутнє!
Your search results

У нас дуже згуртований колектив експертів, юристів, менеджерів та консультантів з питань нерухомості досвідчених у цьому бізнесі. Наші агенти швидко та правильно оцінять Вашу нерухомість для продажу, врахують Ваші побажання у пошуку об’єкту, допоможуть Вам з оформленням, причому не лише договорів купівлі-продажу, а й спадкових справ, приватизації, договорів дарування, міни та оренди. Ми із задоволенням допоможемо Вам навіть із оформленням самостійно підібраного варіанту. Наша служба безпеки організує якісну перевірку на чистоту об’єкту. Звернувшись до нас, ви будете впевнені, що не помилилися з ціною, тому що наші експерти здійснять правильну та вигідну оцінку нерухомості. Наші менеджери підготують документи у максимально короткий термін. Ми вважаємо, що наша робота закінчена лише тоді, коли ви отримали ключі від свого нового об’єкта чи гроші за проданий об’єкт.

Агентство нерухомості допоможе реалізувати мрії тих, хто хоче купити квартиру чи будинок, придбати ділянку землі, обміняти її на вигідних умовах або продати свою нерухомість за оптимальною ціною. Обмін або продаж квартир, купівля будинку, дільниці, консультації юристів з питань нерухомості — якщо Вас цікавить ця інформація, телефонуйте за вказаними в контактах телефонах.

АН OKSAGEN, є активним членом ССНУ (Союз Фахівців Нерухомості України) та КДРК (Клуб Директорів Ріелторських Компаній м. Миколаєва).

Ми подбали про вашу особисту безпеку і тепер ми можемо захистити ваші заощадження, співпрацюючи з професійною охоронною фірмою.

Наше агентство, допомагаючи благодійному фонду «Сильна Країна», вкотре набуло «Подяки». Не байдужість і бажання допомогти, дає нужденним людям — ?надію, а це найважливіше в їхній ситуації. Ми пишаємося, що в нашому агентстві є серце!

Compare Listings