We found 0 results. View results

Продаж кімнат в Миколаєві

2 знайдених об'єктів за новизною дорожче дешевше

8,000 $

Продаю 1 кімнату в комунальній квартирі

Велика світла кімната в цегляному будинку з хорошим дахом. Кухня та санвузол загальні на 4 кімнати. Біля кімна...
7,000 $

Продаю кімнату з ремонтом у гуртожитку

Продається велика світла кімната з гарним ремонтом та меблями у гуртожитку у центрі міста. У кімнаті зроблено ...

Ситуації, в яких у людини відсутнє власне житло, змушують відчувати його скуто та пригнічено. Адже, як не дивно, особиста квартира чи власний будинок – мрія більшості людей. Але як вчинити, якщо на покупку житла від забудовника чи на вторинному ринку не вистачає коштів, і є гостра потреба у житлі? Найреальніший вихід – купити кімнату у Миколаєві без посередників. Адже за фактом придбання такого житла – це інвестиції у власне майбутнє. Ви завжди зможете поступово або відразу викупити решту квартири або продати нерухомість за гострої потреби.

Оголошення типу «Продаж кімнат у Миколаєві», а також «Продам кімнату в Миколаєві» не так часто зустрічаєш газети або інтернет. Ці варіанти можуть бути складовою так званих «комунальних квартир» або гуртожитків. Купуючи чи продаючи кімнату в Миколаєві, потрібно запропонувати безпосереднім сусідам першочергово стати покупцями, а якщо вони не згодні, то взяти письмовий дозвіл. Адже в деяких випадках ця умова є перешкодою для оформлення купівлі/продажу кімнати. Оформляючи документи на придбання кімнати, обов’язково ознайомтеся з документами про її приватизацію, а також до якої організації належить гуртожиток. При цьому потрібно навести довідки про можливі плани місцевої влади перепрофілювати будівлю або зовсім знести її.

На нашому сайті є детальний перегляд сотень пропозицій виду «Куплю кімнату в Миколаєві», а також «Продам кімнату в Миколаєві». Полегшити вибір може район, де розташоване житло. Завжди при купівлі нерухомості враховуйте престижність району, рівень його інфраструктури, наявність шкіл, дитячих садків, магазинів та місць для відпочинку, транспортні розв’язки та інші важливі деталі. Також огляньте стан самої кімнати, а також санвузла, кухні та коридору, які належить ділити з іншими мешканцями. Не варто поспішати із вибором, а виважено підійти до питання. Перегляньте всі пропозиції, що Вас зацікавили, і тільки потім приймайте рішення, купити кімнату в Миколаєві або спробувати накопичити на квартиру.

Compare Listings