Вакансії

Почни свою кар'єру серед лідерів!
Your search results

Компанія OKSAGEN 16 років на ринку нерухомості міста Миколаєва, досвід підтверджується часом. За ці роки ми створили сильну команду професіоналів і здобули довіру городян. Наші успіхи підтверджені високими нагородами та відгуками наших клієнтів. Наш колектив це сім’я, а наш офіс другий будинок, саме ці цінності ми культивуємо у нашій компанії. Ми прагнемо і постійно шукаємо нові шляхи для розвитку та вдосконалення нашої діяльності і робимо все можливе, щоб у нашій команді, знаходилися найкращі співробітники, які прагнуть постійного зростання, у зв’язку з цим проводимо ретельний відбір на вакансії консультантів, за всіма видами операцій з нерухомістю !

В Агентстві Нерухомості відкриті вакансії в даній категорії, як з досвідом так і без. Наші менеджери проведуть зустріч і почують усіх, кому цікава дана сфера, але пройдуть співбесіду найперспективніші та цілеспрямовані…

Якщо ви:

  • відкриті
  • комунікабельні
  • активні
  • хочете розвиватися та добре заробляти

Тоді ласкаво просимо до нас!

Ми впевнені, Ви знайдете своє місце у нашій команді. Телефонуйте за вказаними телефонами та записуйтесь на співбесіду. До зустрічі.

Наші люди – наше багатство

Основною складовою успіху компанії є організація злагодженої командної роботи. Завдяки комплексному підходу до кожного співробітника нам вдалося створити згуртовану і конкурентоспроможну команду, що складається з професіоналів високого класу. Ми стали абсолютними лідерами на ринку нерухомості Миколаєва та не збираємося на цьому зупинятися!

  • Випробувано
  • Практично
  • Бездоганно

Девіз компанії АН «Оксаген»

Яким має бути хороший ріелтор?

Професійний рієлтор повинен бути здатний максимально точно виконати завдання, задане клієнтом. Він повинен розумітися на всіх деталях, що з ринком нерухомості починаючи підбором необхідних варіантів, закінчуючи юридичної складової угоди.

Як почати працювати у сфері нерухомості, не маючи досвіду?

АН «Оксаген» здатний зробити з дилетанта справжнього професіонала в максимально короткі терміни. Робота в нашій компанії – запорука успіху та фінансової стабільності.

Скільки я можу заробити у вашій компанії?

Вступаючи на роботу в АН «Оксаген», ви, по суті, відкриваєте свій власний бізнес, і розмір вашого доходу залежатиме лише від вас.

Ви маєте навчання?

Кожному новачкові надається постійна підтримка керівника. Вас навчать працювати на результат, навчать працювати із запереченнями, телефонному маркетингу, розкажуть як правильно вести переговори та інші нюанси.

Як стати успішним у сфері нерухомості?

Робота в АН «Оксаген» – основна складова вашого успіху. У нас найбільша база нерухомості, колосальний досвід та відмінні рекомендації. Залишається докласти лише трохи зусиль, і ви досягнете мети.

Compare Listings