We found 0 results. View results
Your search results

Як правильно розрізняти класи житла?

17.11.2023

Принцип “класності” було введено, щоб визначати цінність об’єктів за різними параметрами: технологія будівництва, матеріали, локація, концепція, квартирографія і т.д.

Зараз на ринку нерухомості звичні класи житла трохи змінилися, наприклад, економ клас став більш наближеним до комфорту класу, а комфорт класу буває ще із зірочкою – коли в проекті є додаткові функції та сервіси . Комфорт+ та бізнес – це сучасні формати новобудов. Це екопроекти з рекреаційною функцією, сервісні ЖК, багатофункціональні комплекси, місто у місті тощо.

Економ-клас

Будинки економ-класу знаходяться далеко від центру, можуть бути розташовані поряд з промзонами, поряд біля автомобільних трас. У будівництві таких будинків використовуються типові рішення та серії будинків. Щодо норм будівництва, часто все робиться за мінімальними нормами. Площа квартир невелика.

Комфорт-клас 

Це будинки сучасних типових серій, іноді можуть бути індивідуальні проекти. До цього класу застосовуються вищі вимоги. Як правило, щодо розташування особливих вимог немає. Територія часто знаходиться під наглядом охоронців, є дитячі ігрові майданчики, паркінг.

Бізнес-клас

Переважно будинки бізнес-класу будуються в престижних районах або спальних районах, де є доглянуті парки або водойми. Проекти бізнес-класу завжди індивідуальні та з архітектурною ідеєю. Передбачається організація підземного паркінгу.

Існує велика кількість критеріїв цих класів, але якщо оцінювати новий будинок за зрозумілою шкалою, то головне відзначити: 

  • місцерозташування;
  • концепцію проекту (це може бути і інфраструктура комплексу, благоустрій, нповнення простору функціями) ;
  • технологію будівництва;
  • транспортну доступність;
  • унікальність проекту.

Варто відзначити, що не завжди різниця в класах впливає на комфорт життя. Незалежно від вибору класу житла необхідно перевірити репутацію забудовника, дізнатися про кількість зданих об’єктів, дозвільні документи.

Compare Listings