We found 0 results. View results
Your search results

Чому деякі об’єкти відразу знаходять покупця, інші “висять” місяцями: помилки продавця

20.11.2023

Всі люди різні і у кожного може бути причина, через яку може не сподобатися нерухомість. Якщо говорити про вторинний ринок, то тут найчастіше лякає поганий стан квартири, зношені комунікації та загальне несприятливе тло. Також покупець може не передзвонити продавцеві, дізнавшись, що є проблеми із документацією. Наприклад: 

  • власник, що знаходиться за кордоном;
  • прописані неповнолітні;
  • заборгованості з комунальних платежів.

Багато покупців ухвалюють рішення на підставі першого враження. Тому під час продажу житла важливо подбати про стан квартири. Зазначимо, найвідразливіші моменти.

Неприємний запах 

Неприємний запах відлякає будь-якого покупця. Проживання неохайних домашніх тварин або мешканців, застарілий ремонт та інші причини ароматів часто ускладнюють процес продажу нерухомості. Дуже сильно впливає запах сигаретного диму, навіть якщо людина курить. Щоб приховати неприємний запах, не варто ароматизувати квартиру парфумами чи ароматичними паличками – це може лише все зіпсувати. Спеціальна техніка (пароочисник, озонатор, генератор) значно прискорить процес провітрювання. Устаткування можна взяти у найм.Спеціалізовані хімзасоби підійдуть для усунення серйозних забруднень, а для решти – народні засоби.

Квартира в поганому стані 

Мало хто з покупців може побачити серед обдертих шпалер і дір своє щасливе проживання в такій квартирі, а якщо ще й брудно, то це злякає 99% покупців. Тому перед продажем зробіть мінімальний косметичний ремонт.

Темрява і сутінки 

Щоб залучити покупця на першому перегляді квартири, потрібно забезпечити максимальну освітленість квартири. У денний час краще повісити тонку прозору тюль на чистих вікнах, в останній час максимальне освітлення.

Безладдя 

Дрібниці, на які власник квартири може і не звертати увагу, новій людині можуть впадати у вічі. Позбавтеся всього зайвого. Найменший безлад на переглядах може справити негативне враження на покупця.

Орендатори або інші люди, які мешкають у квартирі 

Часто наявність людей, що живуть у квартирі, може відлякати покупця, а якщо ще господар або орендар випадково почне скаржитися на сусідів, труби або життя – то 100%, що покупець до вас не повернеться. Одно з головних правил передпродажної підготовки квартири – знеособлення житла. Присутність домашніх тварин до цього також відноситься.

Фахівці ринку нерухомості радять обов’язково підготуватися до продажу нерухомості, зробити свіжий косметичний ремонт, капітальне прибирання, включаючи миття вікон та бажано всіх поверхонь, навести порядок на момент перегляду.

Зроблена передпродажна підготовка допоможе прискорити продаж і продати квартиру дорожче.

Compare Listings