We found 0 results. View results
Your search results

Відбулися загальні відкриті збори НРО АСНУ

21.11.2023

Сьогодні, 19 січня, у конференц – залі готелю «Миколаїв», за адресою вул. Садова, відбулися загальні відкриті збори НРО АСНУ.

На захід був запрошений голова Миколаївської міської організації БПП Кирило Євгенович Горбуров.

Було порушено актуальні питання, які хвилюють ріелторське співтовариство у 2018 році, а це новий механізм видачі з ЦПАУ, довідок про зняття з місця реєстрації власника нерухомого майна та прописки осіб за конкретної адреси на момент відчуження нерухомості. Ріелтори отримали багато корисної інформації та зробили низку певних висновків щодо нового витку законодавства.

Кирило Євгенович Горбуров докладно на практиці наводячи низку прикладів, роз’яснив ріелторам до чого можуть привести недостовірна інформація, яку можуть видати наші органи самоврядування та центр надання адміністративних послуг.</span >

Правління НРВ АСНУ в особі представника Єрмолова Олега В’ячеславовича, надав повний звіт Миколаївського Регіонального відділення асоціації, про виконану роботу за 2017 рік. Провели вибори делегатів на з’їзді до АСНУ у кількості чотирьох осіб, що пройде 03.03.2018 у місті Києві. Вручили сертифікати Фонду держмайна України, всім, хто пройшов навчання у листопаді 2017 року, за підтримки НРО АСНУ у місті Миколаєві.

Наприкінці хочеться зазначити, що дані заходи спрямовані насамперед на порядок та правильну організацію ріелторів у своїй справі, а також за підсумками на захист споживача ріелторської послуги та підвищення статусу рієлторської професії!

Дякую організаторам заходу за їхній оптимізм та непохитні цілі та ідеї на зміцнення нашої професії.

Compare Listings