We found 0 results. View results
Your search results

Стань власником вже сьогодні та отримай від ARTVILLE нову сучасну квартиру!

21.11.2023

07.08.2019 для Агентства Нерухомості «ОKSAGEN» відбулася знаменна подія щодо підвищення професійного рівня та виходу на новий виток розвитку з обслуговування та надання посередницьких послуг для купівлі нерухомості нашим шановним замовникам!
Ми підписали договір на співпрацю з дуже перспективним та надійним забудовником ZEZMAN у м. Одеса на відкриття відділу продажів в особі АН «OKSAGEN» нового будівельного комплексу ARTVILLE і тим самим ставши ближче до потреб усіх бажаючих майбутніх інвесторів здійснити свою мрію для придбання своєї мрії у вигляді нової, сучасної квартири у м. Одеса з ремонтом на різний достаток та можливості!
Дуже цікаві пропозиції від забудовника, без комісії у відділи АН, порадують усіх потенційно зацікавлених майбутніх інвесторів доступного та комфортного житла у незвичайно сучасному та новому комплексі ARTVILLE.
Встигніть забронювати житло у 2-й черзі будівництва. У будинку №2 залишилося лише 3 квартири. Здача будинків – у 2020 році. Ціна квартир з ремонтом – від 16 703$.
Пропозиція діє до 31 серпня!

Подробиці уточнюйте за номером Viber: +380936159434 з 9:00-17:00

Compare Listings