We found 0 results. View results
Your search results

Тепер співвласники зруйнованого житла можуть подати заявку в Дію та отримати компенсацію

28.11.2023

Нова програма відшкодування збитків за зруйноване житло тепер є доступною і для співвласників нерухомості. Згідно з інформацією Міністерства цифрової трансформації, співвласники мають можливість подати заяву через додаток Дія та отримати компенсацію. Раніше лише власники квартир чи будинків мали право на подання заяви на компенсацію через додаток. Наразі співвласники зруйнованих будинків також можуть скористатися цією можливістю. Для цього їм потрібно надати спільну заяву або кілька окремих заяв через Дію.

Після подання заяви комісія місцевого управління розглядатиме повідомлення та визначатиме суму відшкодування для кожного співвласника, враховуючи його частку у власності. Після цього кожен із них отримає окремий житловий сертифікат у додатку.

Як використати житловий сертифікат

З його допомогою можна самостійно придбати нову квартиру чи будинок, або об’єднати його із сертифікатами інших осіб для спільного придбання нового житла.

Для використання сертифікатом необхідно припинити право власності на зруйноване майно за згодою всіх співвласників. Це слід зробити лише після того, як кожен із них отримає свій житловий сертифікат.

Кроки для отримання виплат за програмою відновлення

  • Зареєструвати інформацію про пошкоджене майно через портал Дія, якщо це ще не було зроблено.
  • Відкрити рахунок у банку для програми єВідновлення до або в момент подання заяви.
  • Подати заяву на отримання допомоги через програму.
  • Очікувати контакту комісії місцевої влади для огляду майна та встановлення суми допомоги.
  • Дочекатися повідомлення у Діє про ухвалене рішення комісією.
  • Отримати виділені кошти на картку єВідновлення.

Ці гроші можна використати на закупівлю будівельних матеріалів, оплату послуг підрядників, які займаються відповідними видами робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Compare Listings