2 знайдених об'єктів за новизною дорожче дешевше
Мікрорайон Широка балка розташована у південній частині Миколаєва на лівому березі Бузького лиману. На його території переважає приватна забудова, але також є багатоповерхові багатоквартирні будинки. Також у прибережній зоні розташований дачний сектор, дуже популярний серед місцевих жителів для активного відпочинку. Варто зазначити, що ще в 50-х роках минулого століття Широка балка вважалася окремим населеним пунктом, що не входить до складу міста, і лише 1956 року цей мікрорайон став частиною Миколаєва. Після цього у ньому почали покращувати інфраструктуру, провівши водопровід, каналізацію та газ.
В наш час покупка житла для постійного проживання є справжнім випробуванням для непідготовлених людей. Особливо це стосується покупки приватного будинку, тому що крім самої житлоплощі Вам потрібно буде переоформлювати право володіння також на прибудинкову ділянку та нежитлові будівлі у дворі. Якщо Ви не готові витрачати велику кількість свого вільного часу на огляд, вибір та оформлення будинку, краще звернутися в агентство нерухомості, досвідчені фахівці якого візьмуть ці турботи на себе. При цьому важливо знати, що у продавця нерухомості із земельною ділянкою мають бути такі документи:
Варто пам’ятати, що залежно від ситуації перелік документів може змінюватись, і перед тим, як купити приватний будинок у мікрорайоні Широка балка у Миколаєві, найкраще проконсультуватися зі спеціалістом.
Далеко не секрет, що перед продажем нерухомості багато людей намагаються приховати його недоліки, зробивши косметичний ремонт або скориставшись іншими хитрощами. При цьому купити квартиру в мікрорайоні Широка балка в Миколаєві в цьому плані набагато легша, тому що при її огляді набагато менше прихованих нюансів, на які варто звернути увагу. Купуючи приватний будинок, в першу чергу особливу увагу потрібно приділити фундаменту, стінам і даху, адже часто дефекти в них вимагатимуть дорогого ремонту. При цьому, якщо Ви не впевнені у своїх знаннях у будівництві, краще звернутися до професійного будівельника, який разом з Вами огляне будинок, що сподобався, і винесе вердикт, наскільки він придатний до проживання.
Не варто забувати, що окрім якості будівництва самого будинку, потрібно розібратися з якістю прокладених комунікацій. Якщо до будинку не підведено водогін та каналізація, важливо уточнити, наскільки в ньому велика вигрібна яма і чи є свердловина та насос для водопостачання. Крім цього, зверніть увагу на електропроводку, адже часто будинки, побудовані в 60-70-х роках мають погане електропостачання, яке потрібно буде міняти для комфортного проживання. Також не забудьте, що після купівлі нерухомості Вам потрібно буде переоформити договори на водо-, електро- та газопостачання у компаніях-постачальниках відповідних послуг.
Use the form below to contact us!