We found 0 results. View results
Your search results

Що вибрати: будинок чи квартира?

20.11.2023

У момент, коли ви вирішите купити собі житло, може виникнути питання – що краще: квартира або будинок. Перед тим як визначитися, варто розібратися у перевагах та недоліках цих видів житла. Звичайно, керуватися варто своїми відчуттями та бажаннями, але основні моменти необхідно врахувати.

Спочатку розглянемо квартири
Головною перевагою квартири є високий рівень комфорту та близькість інфраструктури. Найчастіше квартири будуються в обжитих районах, де завжди можна знайти магазин, аптеку, лікарню та інші об’єкти. На ремонт квартири йтиме набагато менше грошей, ніж на облаштування будинку, а з вікон верхніх поверхів відкривається гарний вигляд. З недоліків можна виділити відсутність земельної ділянки. Також, якщо купити квартиру в старому будинку – планування зробити не можна. Адже в старих об’єктах усередині є несучі конструкції, які унеможливлюють проведення перепланування. Ще одним мінусом є те, що є сусіди, які можуть галасувати, робити ремонт чи навіть затопити вашу квартиру. Також квартира не є найкращим вибором для тих, хто любить проводити більше вільного часу на природі, влаштовувати пікніки. Якщо ваша квартира знаходиться на високому поверсі, варто враховувати те, що ліфт може іноді не працювати, ще можуть бути проблеми з водопостачанням і опаленням.

Приватні будинки
Слід врахувати, що утримання приватного будинку коштуватиме набагато дорожче, ніж квартири. Плюсами є те, що в будь-якому випадку будинок завжди просторіший по відношенню до квартири.Можна зробити ремонт за бажанням та переплануванням, яке підійде всій родині. У вас завжди буде можливість прийняти гостей та влаштувати пікнік або барбекю.
Якщо будинок знаходиться за містом, доведеться витрачати більше часу та коштів, щоб дістатися роботи або навчання. Інфраструктура та транспортна розв’язка також може бажати кращого.
Якщо ви збираєтеся придбати житло, загальних даних про плюси та мінуси квартири та приватного будинку буде мало. Щоб оцінити все об’єктивно, необхідно детально вивчити всю інформацію про особливості покупки та подальшої експлуатації того чи іншого житла. Вибір завжди за вами!

Compare Listings