We found 0 results. View results
Your search results

Дієві способи для дезінфекції квартири чи будинку

20.11.2023

Щоб уберегти себе та сім’ю від вірусів можна і потрібно зробити генеральне прибирання у квартирі, також варто задуматися про дезінфекцію свого житла.

Найкращі способи дезінфекції квартири від вірусів

Зволожувач повітря
Нормалізація рівня вологості полегшує не тільки життя людини, а й сприяє зростанню кімнатних рослин та гарному самопочуттю свійських тварин. Зволожувачі повітря виконують багато функцій для здоров’я: підвищують імунітет, захищають очі, захищають організм від зневоднення. Звичайно, як єдиний захід від вірусів він не є ефективним.

Циркуляція повітря
Важливо провітрювати приміщення для боротьби з вірусами. Якщо цього мало, потрібно купити рециркулятор повітря. Цей пристрій пропускає через себе заражене повітря, очищає його і випускає назад. Такий спосіб є дуже ефективним.

Хімічні засоби
Для вологого прибирання необхідно купити певні засоби та використовувати їх щоразу. Для ефективної дезінфекції краще вибрати засіб на основі вапна. Хімічні засоби краще використовувати у міру.
Найбрудніші предмети в квартирі найкраще протирати спиртом або спиртовмісними серветками. Лідерами серед предметів, які найдовше зберігають віруси, є: дверні ручки, вимикачі, мобільні телефони, планшети, клавіатура та комп’ютерна мишка, сумки, гаманці. У період епідемії їх треба протирати антибактеріальними серветками хоча б щодня. А телефони найчастіше.
Найкращим способом дезінфекції є використання антисептика. У разі дефіциту його можна зробити самостійно.Такі препарати, як перекис, оцтова кислота, нашатирний спирт і навіть концентрований розчин солі можуть вбивати більшість бактерій на всіх поверхнях.

Дезінфекція за допомогою ультрафіолету
У медичних закладах дезінфекція за допомогою ультрафіолету широко застосовується. Якщо говорити про будинок, то можна використовувати портативну ультрафіолетову лампу. Але слід пам’ятати використовувати таку лампу необхідно лише у порожньому приміщенні.

Корисність ароматичних ламп
У спеціальну лампу додають різні олії, вони допомагають боротися з інфекціями та наповнюють квартиру приємним запахом. Сольовий спосіб очищення повітря працює практично за таким же принципом, вбиває віруси та позитивно впливають на здоров’я людини.

Compare Listings