We found 0 results. View results
Your search results

Головні принципи в дизайні інтер’єру 2020

21.11.2023

Що буде актуальним у дизайні інтер’єру в 2020 році? Тенденції оформлення житлових просторів, що популярні останні кілька років, зберігають свої позиції. Але все ж таки з’являться нові переваги в підборі стилю, матеріалів і колірних відтінках. Інтер’єр 2020 має виглядати елегантно, незалежно скільки грошей витрачено на ремонт. Екологічність стає загальним трендовим знаменником. В інтер’єрі все частіше використовують природні матеріали: дерево, камінь і т.д. Промислові дизайнери охоче опікуються темою повторного використання пластику. Дизайн інтер’єру 2020 буде також вітати яскраві колірні рішення, багато вільного простору та природних відтінків. Зелений колір в оздобленні дизайнери називають одним із хедлайнерів року.

Організація простору
В інтер’єрі цінується, як і раніше, простота, лаконічність, нейтральні тони, які дозволяють відпочити. Дизайнери та архітектори частіше стали стикатися із завданням оформлення квартир менше 40 кв. м. Це завдання не з простих, але за допомогою яскравих фокусних кольорів, теплих відтінків, скляних перегородок, правильного розташування предметів можна створити затишний інтер’єр. При оформленні приміщень популярно використовувати лише необхідні меблі. На перший план виступає функціональність та практичність.

Матеріали
У модних інтер’єрах 2020 стане популярним темне дерево, деревина дуба, венге, червоне дерево. Ці матеріали будуть використовуватися не тільки в предметах меблів, а й у обшивці стін, підлог та різних декораціях.Залишаються популярні метали у будь-яких варіаціях – від срібних та золотих кольорів до сталевих та зістарених покриттів.

Гібридні будинки
Спосіб життя людей змінюється і це впливає на інтер’єр. Багато хто працює віддалено і виникає потреба створювати спеціальні робочі зони. Замість звичного поділу кімнат все частіше використовують простір у змішаному вигляді, де робота поєднується з відпочинком, а межі зон легко трансформуються.

Колористика в інтер’єрі 2020
Як відомо, колористика відіграє важливу роль у житті людини. Фахівці радять використати світлу палітру. Але багато проектів виконуються і з використанням яскравих кольорів. Фахівці з дизайну виділили колористичні домінанти, які виражають настрій часу у 2020 році. Це сірий, рожевий та бежевий. При цьому першість належить ментоловому відтінку зеленого. Також особливо сміливі можуть застосовувати жовтий, його динний відтінок.

Compare Listings