We found 0 results. View results
Your search results

Як підготувати квартиру до продажу влітку

20.11.2023

Коли і як краще виставити квартиру на продаж? Це питання задають собі багато продавців. Сезонність – це один із факторів, який формує тенденції на ринку нерухомості. На літній час припадають відпустки, поїздки на море, канікули, тому активність на ринку нерухомості знижується.
Але бувають ситуації, коли потрібно терміново продати нерухомість, і чекати “високого сезону” немає можливості. У цьому випадку є два варіанти – залучити покупця низькою ціною або скористатися допомогою фахівців, які допоможуть прискорити угоду, не занижуючи вартості об’єкта. Агентства нерухомості мають велику базу запитів і велика ймовірність, що ви знайдете свого покупця. У нашому АН “Оксаген” вам нададуть повний супровід угоди та допоможуть продати нерухомість, не чекаючи “високого сезону”.

Оформлення документів 

Щоб прискорити продаж нерухомості, квартира повинна бути підготовлена ​​до продажу юридично. Влітку можна спокійно без черг зібрати потрібні документи або дооформити відсутні. Потрібно зібрати необхідний пакет документів.  

Переконайтеся, що всі документи, що встановлюють право, в наявності і не вимагають реєстрації, що часто трапляється зі спадщиною. Найкраще все перевірити заздалегідь.

Покупець може попросити план квартири. Сплатіть усі заборгованості з комунальних послуг, перевірте функціональність усіх систем. Все має бути справним.

Гідний вид житла 

Крім документів ще варто і подбати і про саму квартиру. Доглянута квартира знайде швидше за свого покупця. Ріелтори кажуть, що насамперед покупець оцінює споживчі якості, які вказані в оголошенні, це якість будинку, метраж, місце розташування, краєвид із вікон, близькість транспортних розв’язок. Клієнт насамперед обирає спосіб життя.
Якщо говорити про покази, квартира повинна бути чистою. Непривабливо виглядають заставлені квартири різними предметами побуту. Брудний посуд, неприбраний санвузол точно не вплине на покупця. Клієнту на підсвідомому рівні не захочеться купувати таку нерухомість. Косметичний ремонт може позитивно вплинути на продаж, витрати будуть мінімальними, а квартира буде у більш виграшному становищі.

Чи потрібно чекати на осінь?

Фахівці кажуть, що при виборі моменту продажу квартири варто враховувати в першу чергу свої особисті обставини. Які прогнози не давали б аналітики, все одно не можна з точністю передбачити, що буде в майбутньому на ринку нерухомості. Тому якщо ви знайшли покупця, продаж краще не відкладати. Також доцільно виставити нерухомість влітку, багато хто вивчає пропозицію у відпустці.

Покладатися на думку, що осінь завжди активніша за літо, не варто. Сегмент елітного житла, наприклад, не залежить від сезонності.
Навіть найдосвідченіші фахівці не можуть передбачити майбутнього, тому необхідно приймати рішення самостійно. Часто виграє той, хто діє оперативно.

Compare Listings