We found 0 results. View results
Your search results

Як вибрати заміський будинок

20.11.2023

З приходом тепла жителі міст прагнуть виїхати якнайдалі від суєти за місто. Купівля заміської нерухомості сьогодні набуває все більшої актуальності. Дачна ділянка, приватні котеджі та будинки регулярно користуються попитом. У разі карантину може активізуватися попит заміську нерухомість. Люди не хочуть сидіти на карантині у міських квартирах та шукають можливість переселитися “на природу”.
Найбільш популярні бюджетні варіанти будинків. Власники воліють купити звичайний будинок і пізніше на власний розсуд зробити ремонт.
Сьогодні під заміською нерухомістю розуміють земельні ділянки, приватні будинки, квартири та інші об’єкти, які розташовані у невеликих селищах чи передмістях, містах-супутниках великих міст. Найголовнішими параметрами такої нерухомості вважаються:

  • площа житла та ділянки;
  • відстань до міста;
  • наявність комунікацій;
  • розвиненість інфраструктури тощо

Що варто враховувати при покупці заміської нерухомості?
Насамперед при покупці заміської нерухомості варто звернути увагу на стан будівництва, які матеріали використовувалися при будівництві, в якому стані знаходиться будинок. Всі ці моменти дуже важливі, тому що після покупки вам доведеться усувати всі недоліки. Оцінка стану будинку допоможе також визначитися з подальшими вкладеннями, які потім підуть на ремонт.
Важливий момент – це наявність усієї необхідної документації, яка підтверджує право власності на земельну ділянку та будинок, законність будівництва.Краще використовувати послуги професіоналів та звернутися до агентства нерухомості. Звернувшись до фахівців, можна перевірити нерухомість на наявність різних судових розглядів, боргів або на наявність спадкоємців, про яких замовчав продавець.
Якщо говорити про цінову політику, фахівці рекомендують перед покупкою вивчити всі можливі пропозиції в даному районі, вивчити ціни і лише потім вибрати найкращий варіант.
Купівля заміської нерухомості вимагає підходу, щоб сімейне гніздечко стало довгоочікуваним придбанням, краще заздалегідь перевірити угоду на всі можливі підводні камені. Купівля заміської нерухомості – реальність, яку можуть собі дозволити інвестори з різною платоспроможністю, головне зробити правильний аналіз та використовувати допомогу спеціалістів.

Compare Listings