We found 0 results. View results
Your search results

Кому підійде розстрочка на житло?

20.11.2023

Багато забудовників йдуть назустріч своїм покупцям і пропонують вигідні умови розстрочки в будується будинку. Така угода може бути вигідною для того, у кого на даний момент є певна сума. Але такий варіант оплати має свої мінуси.

Кому вигідна розстрочка на житло?

Розстрочка може бути виходом для людей, які не мають повної суми грошей, але вони можуть собі дозволити виплатити 50-70% ціни за півроку чи рік.
Також можуть собі дозволити розстрочку покупці, які мають на руках близько 70% від вартості квартири в новобудові, а третина суми, можливо, вони очікують від продажу квартири на вторинному ринку або чекають надходження велику суму грошей. Безвідсоткову розстрочку забудовники пропонують на короткий термін, на відміну від іпотеки, тому суми будуть значними. Інструмент розстрочки зручний тим покупцям, які мають стабільно високий дохід.

За словами фахівців, купівля квартири на виплат також може підійти тим клієнтам, які не можу взяти кредит у банку. Але в цьому випадку покупець повинен виплатити великі суми протягом короткого часу.

Плюси розстрочки 

Головна перевага розстрочки, що не потрібно підтверджувати доходи, потрібен тільки паспорт і сам процес оформлення займає мінімум часу.

На ринку нерухомості багато пропозицій з безвідсотковою розстрочкою, а якщо розстрочка процентна, то відсоток, найчастіше, нижчий від банківського. Також плюсом є відсутність комісій, послуг зі страхування та прихованих відсотків. Такі платежі завжди зрозумілі для покупця. Рішення щодо надання розстрочки приймається в момент покупки.

Недоліки розстрочки

До недоліків можна віднести прив’язку до долара та зміну вартості квадратного метра разом з наближенням введення в експлуатацію об’єкта, великий первісний розмір платежу, короткий термін розстрочки, ймовірність швидкого перепродажу квартири забудовником, якщо не дотримано строків внесення платежу.

Розглядаючи програми розстрочки забудовників, покупець повинен вивчити умови договору, оскільки вони можуть відрізнятися у різних забудовників. Також якщо покупець невчасно вносить оплату, можуть бути передбачені штрафи та пені.

Compare Listings