We found 0 results. View results
Your search results

За якими параметрами вибрати теплу квартиру?

20.11.2023

Температурний режим являє собою одну з важливих характеристик будь-якої житлоплощі. Як вибрати теплу квартиру в будинку? Поговоримо на цю тему докладно.

Якщо у вас в планах купити квартиру в новому будинку, потрібно поцікавитися у забудовника, які матеріали буде використовуватися для будівництва будинку, також важлива планування та розташування самої квартири, робота інженерних систем. Переконайтеся, що проектна документація оформлена за існуючими стандартами.

Поквартирна рекуперація тепла

Надходження свіжого повітря в холодний період часу призводить до необхідності його нагрівання для забезпечення правильного мікроклімату приміщень. Щоб зменшити витрати електроенергії, може бути використана припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла. Вона дозволяє ефективно зменшити тепловтрати зі збереженням достатнього об’єму заміщуваного повітря. Це ідеальний варіант для квартири у новому будинку.

Розташування стін будинку 

Якщо більшість стін у квартирі виходить на південь, це гарантує не тільки постійну наявність сонячного світла, а й гарний прогрів самого фасаду будівлі. Але при цьому квартира не повинна бути кутовою, в таких квартирах тепловтрати збільшуються за рахунок двох вуличних стін.

Поверх, на якому знаходиться квартира 

Має значення і поверх, хоча не все так однозначно.Якщо говорити про малоповерхівки, то найтеплішими вважаються квартири, які розташовуються на третьому поверсі. Якщо ж йдеться про висотку, то тут перевагу варто віддати квартирам на 15 поверсі і навіть вище – тепло в таких будівлях піднімається вгору, що робить мікроклімат на верхніх поверхах комфортнішим.

Енергоефективність та якість утеплення фасадів будинку

Головним призначенняменергозберігаючою Конструкцією є зовнішнє утеплення будівлі за рахунок збереження втрат теплової енергії. За розрахунками експертів, після встановлення на житловий будинок енергозберігаючого фасаду власники економлять близько 30-40% коштів на його обігрів. Багато сучасних виробників встановлюють «вентильовані фасади», які можуть стати причиною великих втрат.

Тип розведення системи опалення 

Щоб мати можливість встановити автономні теплові лічильники і підтримувати в квартирі комфортну температуру, система опалення повинна бути змонтована горизонтально. Таким чином, можна регулювати температуру в приміщенні і відключити на час від’їзду. Якщо у квартирі встановлено автономний котел, то власник платить лише за реальну витрату тепла.

Технологія обігріву “тепла підлога”

Система “тепла підлога” дозволяє теплу розумітися знизу вгору і добре прогріває повітря в приміщенні. Тому вона економніша, ніж радіаторні батареї.Установка такої системи проводиться під цементну стяжку, поверх якої краще покласти керамічну плитку. Навіть якщо систему вимкнено, квартира охолоджується не відразу.

Час купівлі квартири 

Якість татеплоізоляція, що знаходиться в приміщенні, можна перевірити тільки взимку. Навіть найкраща квартира може продуватися вітрами і можливий конденсат та грибок. Побачити його влітку можна лише в будинках старої споруди, а ось новобуд проявить себе лише з настанням холодів.

Фахівці нашого АН “Оксаген” нададуть вам кваліфіковану допомогу і допоможуть підібрати саме таку житлоплощу, яка вам потрібна. Звертайтесь, завжди раді допомогти!

Compare Listings