We found 0 results. View results
Your search results

Як заробити на нерухомості?

20.11.2023

Багато договорів купівлі-продажу є інвестиційними угодами. Часто люди хочуть купити квартиру, щоб надалі перепродати її та отримати прибуток. Це може бути як одноразова операція, і реальний бізнес. Перепродаж квартир – бізнес не для кожного, тому що для цього потрібен пристойний капітал. Але якщо все продумати правильно, перепродаж може принести хороший заробіток.

Інвестор, як правило, має такі цілі: 

  •  купівля квартири на початковому етапі будівництва і після перепродажу, як будинок вже готовий;
  •  вкладення в квартиру в поганий стан, ремонт і далі продаж за вищою ціною;
  •  заробіток на оренді нерухомості.

Покупка квартири на початковому етапі будівництва

Найпростіший спосіб – це купівля квартири на початковому етапі будівництва. Після того як будинок вже буде підведений до комунікацій, квартиру можна продати дорожче у 2, а то й у 3 рази. Такий варіант може підійти для інвестора, який має всю суму на руках.

Покупка квартири на вторинному ринку 

На вторинному ринку головне оцінити рентабельність вкладень. Квартира має бути в житловому районі і з гарною інфраструктурою. Перед покупкою необхідно розрахувати скільки потрібно на ремонт.Буває, що покупці обирають квартиру в аварійному стані, упорядковують її і продають дорожче. Але слід пам’ятати квартира може бути в аварійному стані, але не будинок.
Заробити можна і на терміновому викупі квартир. Іноді людині необхідно терміново продати житло з різних причин. Купивши таке житло, можна його перепродати пізніше за вигіднішою ціною.

Заробіток на оренді нерухомості

Заробіток на оренді нерухомості також може стати хорошим варіантом. Якщо ви спочатку купили об’єкт за свої кошти, а потім виставили його на продаж, не завжди вдасться його швидко продати. Протягом цього часу куплену квартиру можна здавати, щоб окупити вкладення у її утримання.
Варто розуміти, який би із видів заробітку не був обраний, необхідно все розрахувати і скласти план. Проводити операції краще разом із досвідченим ріелтором. Довірити це можна професіоналам, звертайтесь до нашого АН «Оксаген», фахівці з нерухомості допоможуть отримати очікуваний результат у вигляді хорошого прибутку.

Compare Listings