We found 0 results. View results
Your search results

Правила екологічного будинку

21.11.2023

Екостиль з кожним роком набирає популярності. Жити в екологічному будинку стає не тільки корисним, а й модним. Завдяки правильно організованому простору можна зробити свій будинок не лише затишним та гармонійним, а й корисним. Для цього необхідно дотримуватись правил «екологічного будинку».

Екологічні матеріали
Намагайтеся відстежити екологічну чистоту будинку ще на етапі будівництва та ремонту. Особливо слід уникати матеріалів, які містять фенол. Він може викликати головний біль, алергію та знижувати імунітет. Також варто остерігатися формальдегіду, який діє на репродуктивні органи, дихальні шляхи. Більшість шкідливих для здоров’я людини випарів припадає на перші шість місяців після того, як такі меблі куплені. Але і після цього токсичні речовини продовжують виділятися, особливо в спекотну погоду або взимку, в опалювальний сезон. Використовуйте в обробці лише натуральні та близькі за текстурою до природних матеріали.

Рослини для декору
Чим більше кімнатних рослин ви використовуватимете в інтер’єрі, тим краще. Рослини можна використовувати для зонування, вони викликають почуття затишку і можуть допомогти приховати деякі недоліки інтер’єру. Деякі рослини заспокоюють нервову систему, знімають головний біль тощо. Якщо у вашій квартирі все ж таки є синтетичні матеріали, їх негативний вплив можуть нейтралізувати квіти, здатні забирати з повітря токсини: драцена запашна, піперомія, ройцисус та ін.

Корисні речі
В еко стилі є один головний принцип – натуральність.Використовуйте плетені кошики замість пластикових контейнерів. З текстильних покриттів найкраще використовувати натуральну вовну, бавовну, льон, джут. Не нехтуйте ринком дерев’яних, плетених та керамічних виробів.
Можуть стати в нагоді «речі з бабусиної скрині». Старі речі можуть надати інтер’єру родзинки. Але не варто використовувати мисливські трофеї: шкури, роги вбитих тварин, опудала, вони створюють погану енергетику.

Чого варто уникати
Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був комфортним, варто уникати деяких речей. Це: складні архітектурні форми, гострі кути, темні, холодні та надто яскраві кольори, велика кількість дрібних або строкатих деталей, занадто велика кількість дзеркал, різко спрямоване світло (особливо в спальні), а також недостатнє освітлення.
Не використовуйте в інтер’єрі картини чи фотографії, які мають агресивні сюжети. Для того, щоб будинок приносив радість та здоров’я, він має бути натуральним, теплим та затишним.

Compare Listings