We found 0 results. View results
Your search results

Чим небезпечне надто дешеве житло

20.11.2023

Звичайно, купити щось дешевше, ніж воно коштує насправді завжди приємніше, і є завжди привабливою пропозицією. Низька ціна за об’єктивно непогану квартиру завжди привертає увагу покупця. Занижена ціна має причину. Поцікавтеся у продавця, чому він виставив таку ціну. Важливо бути уважним і не забувати, що саме шахраї можуть виставити житло за нижчою ціною, щоби швидше знайти клієнта.

На що може вказувати низька ціна 

Великі знижки можуть бути пов’язані з бажанням власника якнайшвидше продати нерухомість. Також низька ціна може свідчити, що об’єкт проблемний. Найнебезпечнішим є юридичний аспект. Якщо з документами не все гаразд, правочин може бути визнаний недійсним. При цьому ви втратите не лише право власності, а й гроші.

Щоб продати швидко продавцю доводиться виставляти квартиру або будинок дешевше. Причин може бути безліч, це і сімейні обставини , розлучення чи переїзд та інші причини. У таких випадках немає шахрайського наміру та немає ризиків.

Також пропозиція, яка здається дешевшою за інші, може бути цілком обґрунтованою, оскільки багато хто завищує ціну своїх об’єктів.

Юридично безпечні квартири можуть мати й інші недоліки, які суттєво впливають на ціну.Наприклад, це може бути відсутність паркування або поганий вигляд із вікна, стан під’їзду, поверховість тощо. Як правило, продавці, які виставляють квартири із гарною знижкою, продають їх дуже швидко.

Яка ціна може бути сумнівною 

Фахівці ринку нерухомості кажуть, що підозрілою можна вважати ціну квартири, яка на 15% нижче ринкової вартості найбільш дешевих об’єктів того самого сегмента. Деякі фахівці вважають, що навіть 10% зниження ціни має насторожити.
Часто квартири з низькою ціною мають серйозні недоліки в юридичному плані. У таких об’єктів можуть бути різні обтяження, можуть бути прописані люди, яких власник зможе зняти з реєстрації тільки через суд або власниками є власники групи ризику. Це особи, які страждають на алкогольну або наркотичну залежність і психічні захворювання. Купівля таких об’єктів небезпечна тим, що надалі угода може бути визнана недійсною.
Приваблива ціна – також може бути інструментом шахраїв. Використовуючи підроблені документи, вони можуть оформити нотаріальну довіреність на продаж. Якщо продавець ще й квапить покупця та відмовляється звертатися до агентства нерухомості, це дуже підозріла ситуація. Краще звернутися до фахівців, агенти нерухомості допоможуть вивчити документи та історію квартири.Будь-яка цікава пропозиція має свої причини: або це афера шахраїв, або якісь об’єктивні обставини. Відповідальний фахівець допоможе їх виявити.

Compare Listings