We found 0 results. View results
Your search results

Навіщо потрібен ріелтор?

20.11.2023

У наш час практично все, що пов’язано з нерухомістю проходить за участю третьої сторони – ріелтора. Тим не менш, деякі досі вважають, що здатні впоратися самостійно і всіляко відмахуються співпрацею з посередниками. У цій статті ми постараємося розвіяти сумніви та довести, що ріелтор – це вигідно.

Юридична складова   

Ринок нерухомості України є надзвичайно динамічною сферою економіки в юридичному плані. Постійно приймаються та набувають чинності різні законопроекти та законодавчі акти, про які більшість жителів країни навіть не підозрюють. Звернувшись за допомогою до кваліфікованого ріелтора, ви виключаєте можливість упустити якийсь незначний, але, при цьому, вкрай важливий юридичний нюанс, оскільки хороший агент нерухомості завжди підкований юридично. При цьому ви заощадите купу часу, який витратили б на вивчення юридичної складової.

Попит

Щоб продати квартиру чи будинок далеко недостатньо просто розмістити оголошення. Для укладання вигідної вам угоди необхідно неабияк попрацювати. Треба встановити адекватну ціну, щоб не продешевити чи, навпаки, не чекати довго через завищену вартість. Для цього необхідно промоніторити ринок, а це витрачений час. Фахівець відразу адекватно оцінить вашу квартиру. Більше того, перевірені агенції нерухомості не шкодують грошей на розвиток власних сайтів, які завжди перебувають у ТОПі.Оголошення, розміщене на такому сайті, дозволить здобувачеві звернути увагу можливо саме на вашу пропозицію у найкоротші терміни.

Шахраї

Пошук квартири без ріелтора займе у вас набагато більше часу, але якщо у вас його вистачає, то, звичайно, це буде значно дешевше. Можливо вам навіть пощастить і ви зробите вдалу угоду. Але тут виникає ще одне питання: “Як уникнути обману і не потрапити на квартирного шахрая? Якщо таке трапиться, нарікати доведеться лише на себе. Авторитетне агентство нерухомості завжди моніторить ринок, перевіряє продавців та забудовників щодо шахрайства. Отже, співпраця з такою агенцією зводить ризики практично до нуля.

Спокій та економія часу

Якщо ви вирішили купити або продати квартиру і це є для вас першорядним завданням, то цим потрібно займатися і потрібно виділити багато часу. А де його взяти, якщо треба працювати та заробляти гроші? А ще треба спати інколи. Найчастіше люди, які переглядають оголошення, не враховують ваш графік і, у разі цікавої пропозиції, вас турбуватимуть постійно. Не відповідати не можна, можна згаяти свій шанс. Ріелтор у цьому випадку візьме все на себе і максимально підлаштовується під вас. Ви зможете спокійно займатися своїми справами та спати ночами.

Фахівці АН «Оксаген» мають всі вищезгадані якості: юридичну підкованість, оперативність, націленість на результат і так далі.Ми завжди на зв’язку та готові допомогти!

Compare Listings