We found 0 results. View results
Your search results

АН «Оксаген»: ми дбаємо про безпеку наших клієнтів

20.11.2023

Як уже відомо, карантин в Україні продовжили до 11 травня. Ця новина не всіх зраділа, але такі заходи у зв’язку із ситуацією, що склалася, необхідні. Багато компаній, як писалося раніше, почали активно впроваджувати різні профілактичні заходи. Наша компанія – не виняток.

Для Агентства Нерухомості «Оксаген» вкрай важлива безпека всіх без винятку клієнтів та співробітників. За дотриманням правил та розпоряджень МОЗ наше агентство завжди знаходиться в лідерах.

Робочий процес компанії організований належним чином, дотримуються всіх необхідних заходів безпеки. Співробітники компанії завжди забезпечені засобами захисту: масками, дезінфекторами, рукавичками і бахилами. Ці кошти використовуються не тільки в офісі, але й обов’язково при виїздах на показ об’єктів.

На жаль, COVID-19 змінив звичне життя країни до невпізнанності. Однак наша команда завжди була здатна підлаштовуватися під найнесподіваніші умови і ніколи не залишала безцінних наших клієнтів без уваги. Ось і зараз АН «Оксаген» завжди на зв’язку, а наші висококваліфіковані співробітники здатні вирішити будь-яке завдання!

Compare Listings