We found 0 results. View results
Your search results

Еко-стиль у дизайні: головні акценти

20.11.2023

Еко-стиль був створений, щоб “врятувати” жителів великих міст від напруги та негативу в повсякденному житті, а також щоб хоч якось допомогти нашій планеті. Натуральність у дизайні інтер’єрів стає все більш популярною. Переваги цього стилю є очевидними. Це: 

    • Відсутність пластику та полімерів, небажано також використовувати фарбування, можна застосувати грунтовку, морилку та лак;

    • чистота матеріалів, прості лінії та форми;

Сучасні технології тісно пов’язані з екологічним стилем, тому що в їх основі лежить гуманне поводження з природними ресурсами.

Колірова гама 
Логічно, що в еко-стилі використовуються тільки натуральні, спокійні кольори. Це бежевий, блакитний, вершковий колір натурального дерева і т. д. Гамма повинна бути максимально природною. Хорошим вибором стане білий колір як символ чистоти, особливо в поєднанні з темним деревом, блакитним або зеленим. У цьому стилі недоречні яскраві тони, що викликають.
Також важливо простір і добре, якщо в квартирі багато світла.

Матеріали 
Еко-стиль для оформлення інтер’єру передбачає застосування природних, можна сказати, первозданних матеріалів. Це тверда деревина, натуральний камінь, скло, кування, керамічна плитка.

Головний матеріал в еко-стилі – це деревина і що менше, вона оброблена, тим краще. Тут його використовують у великій кількості для оформлення стелі, підлоги, стін, меблів та інших елементів. У кухні та ванній кімнаті часто використовують керамічну плитку.

У цьому стилі немає пластику, бетону або хрому, вони більше використовуються зі стилю хай-тек, у промислових та офісних приміщеннях.

Меблі та аксесуари

Важливий не тільки матеріал, а й форми. В еко-стилі використовують прості лінії та грубу обробку, так як вони підкреслюють природну фактуру матеріалу. Прості, навіть іноді примітивні форми столів, ліжок, крісел і стільців, шаф і диванів вкажуть на еко-стиль.
Що стосується декору, його можна доповнити плетеними з лози кошиками, килимками з натуральної вовни, бамбуковими ролетами. Але тут важливо не перенаситити інтер’єр і не захаращувати простір.

Рослини – чудове доповнення, вони повинні бути в кам’яних, дерев’яних або керамічних горщиках.

Головне завдання еко-стилю – створити куточок природи, де пануватиме спокій. Не позбавляйте себе права жити в гарному та екологічно чистому будинку.

Compare Listings