We found 0 results. View results
Your search results

Як підвищити продажну вартість квартири

20.11.2023

На ринку нерухомості величезна кількість об’єктів і в кожному районі за покупців конкурують сотні власників житла. Щоб нерухомість приносила максимальний прибуток, існують способи підвищення її продажної та орендної вартості.

Професіонали з продажу нерухомості знають як залучити покупця та допоможуть вам відстояти ціну під час торгу та переконати в її обґрунтованості.

Підготовка документів 

Законодавством України передбачені документи, що встановлюють право власності на об’єкти нерухомості. Це може бути свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, заповіту, рішення суду та інші.

При продажу нерухомості необхідно згода дружини або чоловіка, якщо об’єкт був отриманий у власність у шлюбі. Також, якщо прописані або зареєстровані діти, це може уповільнити угоду. Всі питання з документами потрібно вирішувати заздалегідь, щоб у покупця не виникло зайвих питань.  Повний пакет правильно оформлених документів безпосередньо впливає на вартість квартири, значно розширюючи коло потенційних покупців, і як наслідок – прискорює процес виходу на угоду.

Переговори та перегляди

Показ – це шанс, який не можна упускати. Вказуйте на всі позитивні сторони.На інтерес потенційного покупця впливає якість фотографій в оголошеннях про продаж. Покупців цікавить конкретика: коли робився ремонт, в якому стані комунікації, сантехніка і т.д. Вас попросять показати або дати копію технічного паспорта, виданого БТІ, щоб порівняти планування житла із цим документом.

Стан квартири 

Продавцю перед продажем необхідно оцінити об’єктивно стан квартири. Багато клієнтів шукають житло для швидкого заселення та не хочуть витрачати час та гроші на косметичний ремонт. Готуючи до продажу квартиру економ-класу, достатньо провести лише невеликий косметичний ремонт. Звичайні покупці не зможуть заплатити за мармур у передпокої та вбудовану кухню. При продажі можна повернути чверть вартості дорогого ремонту та будматеріалів.
Якщо говорити про капітальний ремонт, то це може бути хороший крок, щоб не продати квартиру за низькою ціною. Вирівнювання стель, утеплення стін, заміна вхідних дверей підвищить вартість квартири на 5-10% до справедливої ​​ринкової ціни.

Стан під’їзду 

Списані стіни в під’їзді та ліфті, запльовані сходи, неприємний запах створюють не тільки створюють неприємне для життя середовище, але й знижують вартість вашої квартири. Тому варто ставитися до спільного майна як до свого.

Прості прийоми

Недорогі картини, репродукції, квіти на вікнах підвищать привабливість житла. Привабливість квартири підвищують чисті вікна, підлоги килими. Позбавтеся старих речей у кімнатах або на балконі до початку показів квартири. Для ідеального прибирання можна найняти клінінгову компанію.

Compare Listings