We found 0 results. View results
Your search results

Як вибрати офіс в оренду для успіху вашого бізнесу

20.11.2023

Від правильного вибору офісу залежить ефективність роботи компанії, він має бути розташований у зручному місці для клієнтів та партнерів, також важливі його розміри та конфігурація.
Приміщення можна поділити на два типи. Це офіс закритого типу (тільки для працівників) та відкритий офіс (для проведення різноманітних зустрічей, нарад тощо).

Розташування офісу
Вважають, що офісні приміщення у центрі міста – це найпрестижніший варіант, але й найдорожчий. Все залежить від діяльності компанії. Орендувати приміщення у центрі може бути невигідно. Орендувати офіс у центрі може бути вигідно для сфери громадського харчування, обслуговування, фінансів, торгівлі, туризму, розваг тощо.
Але якщо компанія займається промисловістю, постачанням комплектуючих для спецтехніки, будматеріалів – близькість до організацій відповідного типу буде плюсом. А такі компанії розташовані, як правило, віддалено від центру.
Якщо компанія займається побутовими послугами, ремонтом побутової техніки найкращим варіантом буде густонаселений спальний район, мікрорайони з новими житловими комплексами, де тільки формується інфраструктура.
Очевидно, що необхідно орієнтуватися не лише на вартість оренди офісних приміщень та статус району, а й наявність потенційних клієнтів та зручність ведення бізнесу. Якщо немає потреби або можливості орендувати площу в оренду в офісному центрі, під бізнес можна орендувати переобладнану квартиру. Такий варіант може підійти для підприємств побутових послуг, салонів краси, різних магазинів.Розмір, конфігурація та стан
Перед тим, як знайти офіс, точно розрахуйте кількість робочих місць. Офіс не повинен бути тісним, але й переплачувати за додаткові квадратні метри немає сенсу. Продумайте, що буде в офісі, чи зони відпочинку, чи планується встановлювати кулер, каву машину та іншу техніку для використання персоналом. Якщо це відкритий офіс, для відвідувачів потрібне окреме місце.
Без сумніву, сучасний ремонт позитивно впливає на імідж компанії. Але якщо у вас у планах довгостроково орендувати приміщення, можна взяти його без ремонту та зробити інтер’єр самому. Таким чином, в інтер’єрі буде створено унікальний стиль компанії.

Конкуренція
Початківцю бізнесу краще перебувати на відстані від потенційних конкурентів. Ви можете програти в чомусь одному, і клієнт вирушить за більш відповідною пропозицією «до сусіда». Особливо на початкових етапах ринок конкуренції варто врахувати.
Щоб правильно вибрати офісне приміщення, зробіть аналіз потенційного клієнта, вивчіть конкуренцію, розрахуйте бюджет. Використовуючи всю цю інформацію, ви зможете підібрати офіс у правильному місці. І, головне – завжди раціонально оцінюйте свої можливості та розраховуйте окупність офісу.

Compare Listings