We found 0 results. View results
Your search results

Декілька простих порад як освіжити інтер’єр будинку

20.11.2023

Мода згодом змінюється, та й інтер’єр згодом набридає, перестає радувати. Робити ремонт кожні рік-два дозволити може не кожен, але оновити та освіжити квартиру під силу всім.

Як оновити інтер’єр без особливих витрат 

  1. Робота з текстилем. Купуйте нові штори або фіранки, такий декор може кардинально поміняти обстановку у спальні чи кухні. Поміняйте скатертину на кухні, а на диванах розкладіть нові подушки. Не забудьте про нову постільну білизну: замість звичайних білих комплектів пошукайте цікаві варіанти, які піднімуть вам настрій.
  2. Магія дзеркал. За допомогою дзеркал можна збільшити візуально кімнату. При вмілому підході використання дзеркала в інтер’єрі квартири можна отримати дивовижний ефект.
  3. Світло. За допомогою світла будь-яку квартиру можна зробити затишною. Дизайнери радять купити цікаві світильники, за допомогою яких можна зонувати приміщення. За допомогою світла також можна наголошувати на певному декорі, розширити або зменшити простір.
  4. Картини та фото. Порожню стіну прикрасьте картиною або зробіть колаж про літній відпочинок. Сімейні фото чи дитячі малюнки розвісьте на стіни, купивши красиві для них рамки.
  5. Позбавтеся зайвого. Якщо в будинку багато дрібничок та зайвого, подумайте, чи потрібні вони вам.Чим менше речей у будинку, тим легше в ньому дихається. А якщо вони так дорогі, зберіть все в окрему коробку. 
  6. Просто розставте квіти. Живі рослини здатні наповнити життя радістю та освіжити інтер’єр. Вони не лише прикрашають простір, а й сприяють підтримці гарної енергетики та екології в будинку. Найчастіше ставте свіжі квіти у вази, нехай це будуть навіть прості хризантеми.

При бажанні можна оновити свій будинок досить дешево та оригінально!

Compare Listings