We found 0 results. View results
Your search results

Переваги квартири-студії

20.11.2023

Житло без перегородок, відоме у нас зараз як квартира-студія, ще на початку XX століття придумав американський архітектор Людвіг Міс ван дер Рое. Зараз квартири-студії поширилися майже на всі класи житла, їх багато в економіці та комфорті, з’являються і в бізнесі.

Чому варто звернути увагу на невеликі квартири-студії?

Недорогий ремонт 

Купивши таку квартиру, можна істотно заощадити на ремонті. Стіни зводити і займатися їх оздобленням не потрібно, необхідно відремонтувати тільки простір кухні-вітальня. Якщо ви маєте невеликий бюджет, то відмовтеся від зонування кольором і зробіть все в одному стилі та кольорі, а зони можна позначити яскравим декором або ширмою. Також можна заощадити на меблів, в квартиру-студію немає необхідності замовляти меблі, будь-які меблі точно влізуть.

Можливість часто щось змінювати 

В інтер’єрі часто хочеться щось змінити. Якщо у вас студія, то можна змінити не тільки дизайн, а й прибрати або переставити перегородки, розсунути шафи і т.д. Планування такої квартири дозволяє постійно змінювати простір.
Є можливість вибрати спосіб зонування, з найпопулярніших – ширма, стелаж і декоративна перегородка.

Можливість експериментувати

Щоб використовувати багато корисних зон у малометражній студії, можна використовувати предмети-трансформери.Їх зараз на ринку дуже багато. Це не тільки диван-ліжко або стіл-книжка. Є такі трансформери як ліжко-шафа, секція біля спального місця та інші меблі, які спростять життя та дозволять заощадити простір.

У такій квартирі можна поставити ліжко на кухні або оформити майстерню, будь-яка ваша фантазія може бути реальною, тому що тут немає суворого розмежування кімнат.

Низька ціна 

Логічно, що маленькі квартири коштують дешевше за великі. Квартира-студія коштуватиме дешевше, тому що немає стін, їх багато хто зводить спеціально.

Розумне вкладення коштів 

Ще один плюс студій – вони є розумним вкладенням коштів. Вкладаєте гроші в покупку такої квартири, а потім здаєте її в оренду. Охочих зняти студію за адекватну ціну буде точно більше, ніж якусь розкішну трішку.

Compare Listings