We found 0 results. View results
Your search results

Проблеми, які можуть виникнути після покупки квартири

21.11.2023

Купівля житла є одним із найважливіших кроків у житті будь-якої людини. Однак, незважаючи на ретельну підготовку та огляд об’єкта, деякі проблеми можуть виникнути після завершення угоди та переїзду.

Головні проблеми, які можуть виникнути після укладання угоди

Наявність зацікавлених осіб

Найчастіше проблеми з нерухомістю після її придбання пов’язані із зацікавленими сторонами. Це можуть бути різні державні органи, громади, ошукані попередні власники, кредитори продавця, особи, які мають право на проживання, співвласники, спадкоємці, подружжя та інше.

Всі ці люди зацікавлені у певних правах на нерухомість, таких як право на проживання, власність або можливість поводження з позовом до нерухомості. Наприклад, неправильне оформлення прав на квартиру чи наявність суперечок між власниками можуть спричинити непередбачені правові складнощі.

Технічний стан квартири

Ще однією поширеною проблемою є технічний стан об’єкта. Проблеми з інфраструктурою, комунікаціями або приховані дефекти, які не були помічені під час первинного огляду, можуть вимагати додаткових фінансових витрат та зусиль для їх усунення.

Порушення законодавства

Крім того, зміни у законодавстві чи нормативних актах також можуть вплинути на власників нерухомості. Зміни у податкових чи будівельних правилах, що відбулися після купівлі житла, можуть призвести до несподіваних фінансових чи адміністративних труднощів.

Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно ретельно перевіряти всі доступні дані про нерухомість перед покупкою. Звернення до кваліфікованих юристів та агентів з нерухомості для проведення ретельної перевірки правового статусу об’єкта та його технічного стану може суттєво знизити ризик виникнення проблем після придбання. Звертайтеся до нашого АН “Оксаген”, ми допоможемо купити житло, яке не доставить вам проблем надалі!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Compare Listings