We found 0 results. View results
Your search results

Стиль Loft: чому він такий популярний?

17.11.2023

СтильLoft продовжує бути популярним, багато інтер’єрів створено саме в ньому. Чому його так люблять і що потрібно враховувати, оформляючи інтер’єр в цьому стилі?

Найвідомішим з дизайнерів, що почали активно розвивати цей стиль, був засновник поп-арту Енді Уорхолл. Хрестоматійний приклад такого простору – всесвітньо відома перша «Фабрика» Уорхола на Манхеттені. Велику популярність стиль набув в Америці у 60-ті – часи сплеску молодіжної енергії та утвердження масової культури. Сьогодні ж цей дизайн пов’язують із високими цінами та із сегментом люкс. Стиль лофт – це цегляні стіни з бетонними або сталевими підпірками, відкриті комунікації, великі вікна, максимальне використання матеріалів.

 width=

Основні риси стилю Loft?

  1. Максимально відкрите планування, без перегородок.
  2. Високі стелі та великі вікна.
  3. Грубі стіни з бетону, цегли та недбалої штукатурки.
  4. Печі та каміни – як елемент стилю.
  5. Багатофункціональні меблі нейтрального кольору.

Ці характеристики належать до строго канонічного стилю Loft. Але цей стиль можна адаптувати і під вже побудоване житло. Все ж таки необхідно враховувати певні елементи, такі як: наявність великих вікон, обробка повинна бути бетонною або цегляною, використовуйте склоблоки, барні стійки, ширми та наскрізні стелажі. Підлога повинна бути бетонна, але її можна замінити на мозаїчний бетон, керамічну плитку, паркет або штучний камінь.

 width=
Часто стиль Loft використовують не тільки для житла, але і для майстерень. Тут практично немає замкнутих просторів, багато свободи та повітря. Це житло для сучасного, відкритого, прозорого життя. Головна мета стилю – зробити так, щоб житло виглядало органічно та стильно.
Як кажуть дизайнери, акценти в цьому стилі не потрібні. Стиль Loft сам по собі незвичайний і сповнений нестандартних рішень.Але в кожній житловій зоні можна облаштувати місце, яке кидатиметься у вічі. Це може бути шкіра тварини, замість килимка, яскраві меблі або багато живих квітів.

 width=

Такий стиль підійде особливо творчим людям, які не люблять кордонів і рамок. А також найбільше цінують оригінальність.

Compare Listings